Eventy

Dokumentuji důležité momenty. Fotím společenské akce, firemní večírky, konference, módní přehlídky, veletrhy, workshopy, tiskové konference, teambuildingy či školení.

Při focení eventů nejraději kombinuji několik stylů focení – od reportáže, kdy se snažím se splynout s prostorem, být tichý pozorovatel a zachytit ty správné momenty, přes portréty hostů a účinkujících, po detaily, které dokreslují akci do posledního puntíku.

V oblasti společenských akcí jsem se jako produkční pohybovala řadu let. Naučila jsem se díky tomu čekat nečekané, být v pravý moment na správném místě a především se naladit na celou akci, zachytit její atmosféru a vyhovět přáním hostů či klienta.

Dostanete ode mě průřez celou akcí od A do Z. Dokument lokace, reportáž akce, portréty hostů, detaily i emoce.

Před akcí si vždy vyjasníme, co konkrétně je pro vás na akci nejdůležitější, jaký výstup očekáváte a k jakým všem účelům fotky potřebujete. Jako bývalý evenťák moc dobře vím, jak to na akcích chodí, na co nezapomenout a na co si dát pozor. Jsem zvyklá komunikovat s hosty, spolupracovat s organizátory, účinkujícími, či osvětlovači, aby výsledné fotky vykreslily podstatu akce podle vaší představy.

Vy se bavte a focení akce nechte na mně.