Fotoateliéry

Spolupracuji výhradně s ověřenými a spolehlivými fotoateliéry. Rozhodující pro mne je možnost focení na denní světlo, variabilita scén a především, abyste se v ateliéru cítili příjemně, uvolněně a odnesli jste si kromě fotografií i super zážitek.

.

Boho Ateliér

Praha 5 – Smíchov

Nádherný světlý podkrovní fotoateliér, který si zamilujete na první pohled. Na své si přijdou milovníci boho stylu a čistého designu s nádechem luxusu a exotiky. Pokud hledáte pro vaše focení výjimečné místo, kde krása prostoru střídá nádheru detailů, Boho ateliér je tím pravým místem pro vás. Ateliér navíc nabízí možnost zapůjčení nádherných společenských šatů všech možných střihů, barev a velikostí z vlastní šatny.

.

Ateliér Silver Studio

Malešická 655/59C, Praha 10 (areál sport centra Hector)

Krásný světlý ateliér s francouzskými okny a dostatkem denního světla pro vaše přirozené fotografie. Na své si přijdou milovníci čistého stylu s nádechem romantiky. Ateliéru dominují závěsy, které lze libovolně roztahovat a dávají prostoru jedinečný nádech.

Parkování: velké parkoviště přímo v areálu sport centra Hector

Doprava MHD: zastávka Malešický park/ bus 155

.

.

Ateliér Star Studio

Ledařská 433/9, Praha 4

Prostorné foto studio o celkové rozloze více než 80 m2 – dvě variabilní místnosti na focení, místnost na přípravu, kuchyňka a sociální zařízení – nabízí velké množství výměnného nábytku, tapet, dekorací a textilií,  díky čemuž je focení zde velmi variabilní a umožňuje využít velké množství scén.

Parkování: v přilehlé ulici

Doprava MHD: zastávka Pobřežní cesta/ tram 3 a 17/ bus 290