Lidé

Fotím portréty, rodiny, děti, intimní portréty žen – boudoir/ glamour, těhotenské fotky, focení rande pro zamilované páry, narozeninové oslavy nebo profesionální portréty pro váš business.

Můj recept na pohodové focení?

Přijďte si ho jednoduše užít. Od začátku do konce.

Věřte mi, že i já jsem párkrát stála před objektivem a moc dobře vím, kolik obav a nejistoty se vejde do duše ženy, která se rozhodla pro boudoir focení. Nebo kolik energie a nervů stojí mámu od rodiny, připravit, zabalit a vypravit sebe, děti i muže. (Ano, jsem taky máma, a to vypjetí z příprav celé rodiny na focení si stále živě vybavuji.)

Právě proto ale také moc dobře vím, jak se naladit na stejnou notu jako vy či vaše děti a partner. Jak se vcítit do vašich potřeb. Jak vás rozesmát, povzbudit, uklidnit. Jak navodit pohodovou atmosféru. Nebo kdy si dát jednoduše pauzu.

Než se spolu vydáme na samotné focení, chci, abyste ode mě měli veškeré informace, které budete potřebovat nebo by se Vám mohly hodit. Dám vám vybrat z několika lokací (exteriérů či ateliérů). Dostanete ode mě řadu tipů a doporučení k focení, outfitu i makeupu. Mým cílem je pro vás zajistit maximální servis, abyste se cítili hýčkaní jak v bavlnce.

Den D? Žádné sterilní focení, jak na běžícím páse u mě nečekejte. Když vás fotím, chci vás poznat. Aspoň trochu. A mezi procházkou a povídáním snadno zapomenete, že vůbec držím foťák v ruce.

Do týdne od focení ode mě dostanete náhledy těch nejlepších momentů z focení. Výběr vašich top favoritů k finální úpravě je pak už zcela na vás.

CELÁ FOTOGALERIE ZDE