FOTOATELIÉR

Vždy bylo mým přáním fotit v takovém fotoateliéru, kde se já a hlavně moji klienti budou cítit jako doma. Fotit v ateliéru, ve kterém pro vás bude snadné uvolnit se, ve kterém se budete cítit krásně a přirozeně nebo kde si budete u focení v klidu hrát se svými dětmi. A proto jsem na Praze 4 otevřela nový vymazlený fotoateliér – LightStudioPraha.

Pronajem fotoatelieru

Velký, světlý a členitý prostor, kde se nemusíme trápit s nastavováním světel, protože přirozeného denního světla v něm je víc než dostatek po celý den. Ateliér, ve kterém jen nestojíte před pozadím, ale ateliér, ve kterém můžete na svých fotkách „žít“. Ateliér, ve kterém se budete cítit jako doma. Vy, vaše děti i celá vaše rodina.

Adresa fotoateliéru: Barrandova 409, Praha 4 – Modřany

Cena pronájmu ateliéru:
· 1,5 hodiny – 2 300 Kč
· 3,5 hodiny – 4 800 Kč
(ideální varianta, pokud se chcete nechat ve studiu i nalíčit a učesat a celkově si užít svůj foto den se vším pohodlím a péčí, máme pak i více času na samotné focení, čas, který s vámi strávím oproti běžnému focení navíc neúčtuji)

Svým klientkám navíc nabízím na focení možnost zapůjčení šatů v různých velikostech. Za jednu cenu půjčovného si můžete vypůjčit 1, 2 nebo klidně 3 šaty. Dále pásky, náušnice či náramky, aby váš styling byl kompletní.

Fotoateliér též nabízím k pronájmu ostatním kolegům fotografům. Vše o studiu naleznete přímo na stránkách fotoateliéru LightStudioPraha.