VIZÁŽISTKY

Ptáte se sama sebe, za opravdu potřebujete na focení vizážistku?

Upřímně? Jasně, že nepotřebujete, ale rozhodně ji chcete! Profi makeup a upravené vlasy mají na skvělém výsledku lví podíl. Nemluvě o tom, že vaše sebevědomí rázem vyletí do výšin.

Za roky, co fotím, vás mohu ubezpečit, že i když si obvykle myslíte, že se sama umíte skvěle nalíčit nebo že makeup nepotřebujete, protože vaše pleť je bezchybná, věřte, že fotka vytáhne každý pupínek, nerovnost a flíček, se kterými si jinak zkušená vizážistka poradí levou zadní. Stejně tak líčení na focení je jiná disciplína, než vaše běžná denní rutina.

Doporučuji tedy řídit se heslem „když už tak už“, svěřit se do rukou profesionála užít si celý zážitek se vším všudy. Moc ráda vám doporučím mé zkušené kolegyně vizážistky. Všechny jsou profesionálky, mají zlaté ruce a jejich práci si zamilujete stejně jako já.

Cenově počítejte od 1 500 – 2000 Kč/osoba (dle náročnosti makeupu, účesu, lepení řas, příp. dojezd na delší vzdálenost atp.).

Líčení může proběhnout buď před focením přímo v ateliéru (délka pronájmu studia se tak prodlouží na 3,5h) nebo se můžete nechat upravit před focením u vás doma a do ateliéru přejet až na samotné focení.

Marta Šantorová – Rajohnson (Instagram, FB) +420 777 043 657 nebo zprávy na FB/IG, www.martasantorova.com

Linda Schenková (IG, FB) – + 420 775 311 899 nebo kontakt přes zprávy na FB

Lucie Uxová (IG, FB) – +420 608 91 00 92, https://www.lucieuxova.cz/

Markéta Hop (IG, FB) + 420 737 258 193