Těhotenské focení – Barunka a Vítek

Ve všech business rádcích v prvních kapitolách radí, že pro úspěšné podnikání je nejdůležitější vyprofilovat si pro sebe imaginární osobu ideálního klienta a všechny kroky, které následně děláte, máte dělat tak, jako byste je dělal pro něj. A realita? Tohle fiktivní „něco“ mi nikdy nešlo :D Nikdy! Jak jako ideální klient?? Musím zaklepat, že za dobu, co fotím, se mi nestalo, abych si s někým nesedla. Vlastně přesně naopak. Všichni klienti mi zůstávají v živé paměti a pokaždé se stále a dokola usmívám, když si na to či ono focení vzpomenu.

Focení s Bárou a Víťou bylo ale od začátku trošku jiné. Trošku milejší (jde to vůbec, když si vzpomenu na to, jak milí jsou a byli všichni ostatní?). Trošku osobnější. A ač se mi s nimi povedlo poprvé v životě na focení přijít později, bylo to pro mě celé tak milé, příjemné, s takovou dávkou pozitivní energie a úsměvů.. Možná to vyzní jako klišé, podobné emoce a pocity nejsou snadno přenositelné na čtenáře, pokud je nezažijete, ale mrkněte na fotky. Věřím, že to „něco navíc“ z nich vycítíte také.

A co říct na závěr? Třikrát hurá – mám své ideální klienty. Už můžu jít ve svých představách všem marketingovým a businessovým poučkám směle vstříc! :D

Baru, Víťo, díky, že jste! Že jste, jací jste. A hlavně že jste mi dali důvěru a pro své focení jste si vybrali mě. Moc se těším na příště!