White & Black Boudoir

„Nemám slov, fotky jsou boží, Vy jste boží! Naprosto mě dostaly. Já jich snad chci ještě víc. A ty fotky v černým bodýčku jsou naprosto top. A ty v bílém.. z toho uplně čiší taková..já to asi ani neumim popsat 😄Prostě bomba, asi tak. 
Moc moc moc děkuju, a ještě jednou děkuju. Bylo to super a nikdy na to nezapomenu. 
A jasně, Lindě je můžete poslat určitě taky. To, co dokáže provést s makeupem a vlasama všech slečen..to je zkrátka neskutečný, jednak jsou nádherný a navíc to sebevědomí, který pak ty holky mají. Pecka. 
Cílem mise bylo, abych měla na co v sedmdesáti koukat a říct si, že to tehdy v těch třiceti nebylo tak strašný. A Vám dvěma se povedlo něco, co daleko předčilo moje očekávání. A dokonce si neřeknu, že to nebylo tak špatný, ale řeknu si, sakra, já byla docela kost. A všem, od kterých zaznělo, takhle z tebe modelka nikdy nebude, bych řekla, houby, byla jsem, a jaká. Za to díky a zase zamačkávám slzu. 
P.s. nechcete s Lindou skloubit focení s psychologickou intervencí? 😁 myslím, že nejsem první ani poslední, komu jste nahlédly až do žaludku. 😁“

I po 10 letech focení je pro mě každá vaše zpětná vazba, pocity a zkušenost ze společného focení nejdůležitější. Ne, neoposlouchá se to. Je to pro mě megadůležitý signál, že to, co dělám, dělám snad dobře a přináší vám to přesně to, proč jsem začala fotit. Díky za všechny zprávy, tyhle chvíle jsou prostě nepopsatelné i pro mě.

MUAH: Linda Schenková